17-19 marca 2017, Politechnika Gdańska, Wydział Elektrotechniki, Telekomunikacji i Informatyki.

To już III odsłona Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT ! Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT, a także narzędzi dla jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych round tables, prowadzonych przez praktyków z branży IT.

ŚCIEŻKI

beAnalyst beProductManager beAgile beLeader beTech

HARMONOGRAM

{{day.DayDescription}}

{{path.Path}}
{{item.StartTime}} - {{item.EndTime}} {{item.Type}}: {{item.Speakers}} {{item.Name}}
{{path.Path}}
{{item.StartTime}} - {{item.EndTime}} {{item.Speakers}}; {{item.Type}}: {{item.Name}} wymagania {{item.Requirements}}

Formularz rejestracji

Zaznacz w harmonogramie interesujące Cię warsztaty i uzupełnij poniższe pola. Po wybraniu warsztatu jest on dla Ciebie zarezerwowany, ale rezerwacja ważna jest maksymalnie 25 minut od otwarcia formularza. Prosimy, nie odświeżaj ani nie zamykaj tej strony dopóki nie przejdziesz przez cały proces - inaczej cały postęp zostanie utracony, a miejsca pozostaną zablokowane do czasu samoczynnego wygaśnięcia rezerwacji.

Potrzebujesz fakturę?

Wybierasz się na imprezę?

Wejściówka typu studenckiego:

Wypełnij wszystkie zaznaczone pola!

Ceny biletów dla studentów - 49 zł, dla pozostałych uczestników - 99 zł .
Bilet obejmuje uczestnictwo w warsztatach wybranych podczas rejestracji.

Wstęp na wykłady jest darmowy i nie podlega rejestracji.

Masz jakieś pytanie? Sprawdź najpierw czy znajduje się na liście: FAQ.

Jeśli go tu nie znalazłeś - pisz śmiało na adres beit@zarzadzanieit.com lub odezwij się do nas na Facebooku

PRELEGENCI

Monika  Perendyk

Monika Perendyk

Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań
Profesjonalista Inżynierii Wymagań, Trener, Wykładowca
Piotr  Ślęzak

Piotr Ślęzak

ForProgress
Trener biznesu, Prezes Zarządu ForProgress
Jarosław  Żeliński

Jarosław Żeliński

IT-Consulting
Niezależny Ekspert
Krzysztof  Wyrzykowski

Krzysztof Wyrzykowski

APATOR Telemetria Sp. z o.o.
Kierownik Działu Analiz
Katarzyna  Poniatowska

Katarzyna Poniatowska

APATOR Telemetria Sp. z o.o..
Analityk Systemowy
Iwona  Rostkowska

Iwona Rostkowska

qb-mobile s.c.
Analityk biznesowy
Ewelina  Sieniuszko

Ewelina Sieniuszko

Wakacje.pl
Analityk Biznesowy
Emilia   Szymańska

Emilia Szymańska

Wolters Kluwer Polska SA
Junior Business Analyst
Patryk  Przekwas

Patryk Przekwas

Intel
Software Developer Intern
Marcin   Dargacz

Marcin Dargacz

Grupa Polska Press
Software Developer
Łukasz  Rybka

Łukasz Rybka

Solwit S.A.
Team Leader, Senior Frontend Developer
Monika  Naumczyk

Monika Naumczyk

Jeppesen Poland
Talent Aquisition Team
Marek  Przeworski

Marek Przeworski

Jeppesen Poland
Talent Aquisition Team
Bartłomiej  Pilarczyk

Bartłomiej Pilarczyk

GetResponse
Senior Product Manager
Przemysław  Witka

Przemysław Witka

Intel Corporation
Agile Coach / Scrum Master
Bartosz  Gatz

Bartosz Gatz

Spartez
Product Manager
Michał  Bojko

Michał Bojko

Boeing Digital Aviation Product Development Poland
Dyrektor
Antoni  Łącki

Antoni Łącki

Fundacja Rozwoju Polskiej Przedsiębiorczości
Prezes Zarządu
Olga  Kurszewska

Olga Kurszewska

SentiOne
Product Manager
Maciej  Biegajewski

Maciej Biegajewski

FancyFon
Scrum Master, Agile Marketing Specialist
Daria  Michalska

Daria Michalska

AirHelp
Head of Design
Lech  Wypychowski

Lech Wypychowski

Intel Corporation
Agile Coach / Program Manager
Maciej  Lipczyński

Maciej Lipczyński

Lufthansa Systems Poland
Trener Agile
Krzysztof  Pietrzela

Krzysztof Pietrzela

Lufthansa Systems Poland
Project Manager & Virtual Team Coordinator
Michał  Konkel

Michał Konkel

Yameo
Scrum Master, Team Leader, Android Developer
Jakub   Miler

Jakub Miler

Politechnika Gdańska Wydział ETI
Adiunkt

PARTNERZY

MAPA

Wszystkie wykłady, warsztaty oraz round tables odbędą się na Politechnice Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12), w budynku nowego wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Nowe ETI).

W sobotni wieczór imprezować będziemy w budynku AK PG „Kwadratowa”, znajdującym się przy ul. Siedlickiej 4.



ORGANIZATORZY

Nikodem  Jedynak

Nikodem Jedynak

Koordynator beIT'17
Monika  Piskorska

Monika Piskorska

Koordynator PR
dr inż. Jakub   Miler

dr inż. Jakub Miler

Opiekun formalny z ramienia PG
Magdalena  Manthey

Magdalena Manthey

Manager ds. PR
Emilia  Szymańska

Emilia Szymańska

Koordynator ścieżki beAnalyst
Wojciech  Buława

Wojciech Buława

Koordynator ścieżki beProductManager
Damian  Winczewski

Damian Winczewski

Koordynator ścieżki beAgile
Patryk  Przekwas

Patryk Przekwas

Koordynator ścieżki beTech
Piotr  Kowalewski

Piotr Kowalewski

Koordynator ścieżki beLeader
Daria  Parol

Daria Parol

Manager ds. Logistyki
Marta   Grabowska

Marta Grabowska

Manager ds. Logistyki
Patryk  Kaczmarek

Patryk Kaczmarek

Członek Zespołu beIT
Syntia  Kujawska

Syntia Kujawska

Manager ds. FR
Marta  Milewska-Mich

Marta Milewska-Mich

Manager ds. FR
Kamil  Kajdy

Kamil Kajdy

Manager ds. IT
Tyberiusz  Kriger

Tyberiusz Kriger

Manager ds. IT
Agata  Dalach

Agata Dalach

Grafik
Krzysztof  Rachlewicz

Krzysztof Rachlewicz

Członek zespołu IT
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Członek zespołu IT
Katarzyna  Garbulewska

Katarzyna Garbulewska

Członek zespołu IT
Emilia  Kamrowska

Emilia Kamrowska

Członek zespołu IT
Krzysztof  Piotrowicz

Krzysztof Piotrowicz

Członek zespołu IT

KONTAKT

Nie chcesz przegapić naszych warszatów?
A może nie chcesz, żeby umknęła Ci informacja o kolejnym wydarzeniu?
Zapisz się do newslettera!